ŠTÍTKY

Štítky a nálepky

V nabídce našich služeb je označení regálových systémů etiketami s čárovými kódy. Stejně tak zajišťujeme pro naše zákazníky číslování regálů, hmotnostní štítky, závěsné cedule a dodáváme také držáky štítků. 

Montregal System nabízí jedinečnou řadu odolných štítků umístění pro všechny typy stojin. Tyto etikety jsou tištěny na směsný polyolefinový materiál - směs polyethylenu (PE) a polypropylenu (PP). Štítky Silverback jsou speciálně potaženy pro zajištění maximální kvality laserového tisku.

Kromě výroby etiket se můžeme postarat i o instalaci.


1) Štítky s čárových kódem k umístění do spodní části regálů

Každý štítek je vytištěn laserem, což zajišťuje vynikající viditelnost, snadné ověření čárového kódu a vynikající odolnost. Značky polohy ze ´´´´´´´ země vám umožňují skenovat místa na vyšších úrovních přímo z podlahy.

2) Regálové štítky na všechny patra regálových pozic

Štítky Silverback jsou velmi kvalitní štítky a lze je používat při všech teplotách skladu. Doživotní záruka na skenování pro všechny laminované štítky.

3) Block - Stack řešení 

Prostředí block-stack vyžaduje trvalé identifikační systémy kvůli často drsným prostředím. K tomu nabízíme několik řešení pro splnění individuálních požadavků.

4) Závěsné cedule

Pegboardy jsou důležitým identifikačním produktem. Vybírat můžete z několika materiálů a všech možných velikostí. Tyto značky mohou být také opatřeny například snímacími kódy.

5) Držáky štítků

Držáky štítků nebo držáky lístků poskytují flexibilní řešení pro přesnou identifikaci skladových zásob bez průběžných nákladů a nepohodlí spojených se samolepicími štítky.