SLUŽBY

Mezi naše hlavní služby patří zajištění vybavení skladových prostor - od prvotního plánování až po realizaci a odbornou inspekci regálových systémů.

Paletové regály

Regály vhodné pro skladování palet ve velkých i malých skladových prostorách. Jedná se o jednoduchý systém umožňující snadný přístup ke každé paletě, snadný odběr zboží a kontrolu skladu. Tyto systémy jsou navrženy a konstruovány tak, aby vyhovovaly náročným podmínkám dle norem EU.

Vjezdové Drive-in regály

Konstrukcí jsou vjezdové regály velice podobné paletovým regálům, avšak tento typ je vhodnější pro skladování stejného typu zboží a pro využití každého centimetru ve Vašich skladovacích prostorech. Velkou výhodou tohoto systému je možnost obsluhování z obou stran a variabilita nastavení výšek nosných konzolí u každého kanálu. 

Válečkové dráhy, tratě

Válečkové dopravníky jsou instalovány do paletových regálů nebo jsou umístěny samostatně na podlaze. Slouží k pohybu dřevěných palet, či kartonových beden s využitím gravitační energie. Jsou vhodné zejména pro výrobní prostory, příjem či expedici materiálu.

Regály na pneumatiky

Tento typ regálů je vhodný pro uskladnění pneumatik veškerých velikostí. Jedná se o vysoce stabilní systém, který lze snadno a rychle zkonstruovat. Pro výstavbu se použijí příslušné rámy vhodné pro skladování pneumatik, které vychází ze standardních regálových systémů. Obsluha těchto regálů je velice jednoduchá a je možno ji provádět bez zvedací techniky.

Konzolové regály

Konzolové regály jsou určeny pro skladování různých druhů tyčového nebo deskového materiálu. Jsou vhodné do vnitřního i venkovního prostředí a je možné je navrhnout dle požadavků zákazníka.

Policové regály

Policové regály slouží k uskladnění nepaletového zboží, např. kartonové či plastové krabice. Jsou ideálním řešení pro kancelářské prostory, archivy, malé dílny apod., neboť jejich obsluha je jednoduchá a ke zboží je přímý přístup.

Patrové regály, pracovní plošiny a ocelové konstrukce

Patrové regály jsou složené z paletových nebo policových regálů. Mezi základní prvky vícepatrové konstrukce patří nosné sloupy, schodiště a podlaha. Tento typ konstrukcí je praktický instalovat do menších prostor s vyššími stropy, neboť hlavní předností je možnost vystavění několika navazujících pater nad sebou.

Doplňky a příslušenství

Nabízíme kompletní příslušenství včetně doplňků. Je možné se domluvit i na specifickém přání a požadavku u konkrétní zakázky.